Tagi

, , , , ,


Wydawało by się, że kosz na bieliznę może nam służyć jedynie do tego do czego został stworzony czyli do przechowywania w nim ubrań przeznaczonych do prania. Różnorodność wzorów, kolorów jak również materiałów z których są wykonane naprawdę jest przeolbrzymia a oferta jest ciągle wzbogacana o kolejne nowości. Jednak wbrew pozorom kosze mogą być wykorzystane również w innych celach i tak np.:

  • Kosz do przechowywania ubrań sezonowych. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie trochę wolnej przestrzeni w szafach czy komodach a tym samym ułatwia rozmieszczenie w nich potrzebnych na daną porę roku ubrań.
  • Kosz na zabawki. Większość koszy wykonana jest z materiałów lekkich co z całą pewnością ma znaczenie dla dzieci, które mogą go z łatwością przemieszczać. Kosz może również z całą pewnością być wykorzystany w zabawie. Do tego celu chyba najbardziej nadają się kosze z wikliny ponieważ są lekkie, trwałe i w przeróżnych wzorach i wielkościach. Są również bezpieczniejsze od koszy z tworzywa ponieważ nigdy nie pękną.
  • Kosz na drewno opałowe. W większości przypadków drewno spalane jest w kominkach jednak jest jeszcze w naszych domach dużo pieców kuchennych czy też kaflowych opalanych w tradycyjny sposób drewnem, brykietem lub węglem. Wiklinowy kosz na bieliznę z całą pewnością sprawdzi się doskonale jako kosz na drewno lub brykiet. W którym można przechować dosyć spore ilości opału. Można w nim też przechowywać np. drewno na rozpałkę

To tylko kilka przykładów wykorzystania koszy na pranie. Jeszcze jedna uwaga dotycząca materiału z jakiego wykonany jest kosz. Te wiklinowe mają tą przewagę, że mogą być wykonane na potrzebny nam wymiar co zapewnia większość sprzedawców np. firma PHU „MOON PEARL”

maglowy pojemnik walec

 

Reklamy